Online Randevu | +90 312 418 1964

Kalıcı Makyaj ve 3D kıl tekniği

Kalıcı Makyaj ve 3D kıl tekniği
Kalıcı Makyaj ve 3D kıl tekniği

Günlük hayatınızda sürekli çekici dudaklar, parlak bakışlar, uyandıgınızda makyaj yapmak için harcadığınız zamandan tasarruf, deniz ya da havuz keyfinizi makyaj korkunuz olmadan doyasıya yaşamak istediğinizde, kalıcı makyaj uygulamasının avantajlarından faydalanmanızın zamanı gelmiştir.

 

Kalıcı makyaj, normal makyaja oranda çok daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlarken, gün icinde herhangi bir ortamda yenileme ihtiyacı duymadan rahatca vakit geçirmenize olanak sağlar. Kalıcı makyaj, özel malzemeler ve tekniklerle, göz çizgisi kaş ve kirpiklerin ortaya çıkarılması ve dudak çizgisinin belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Profesyonel olarak uygulandığı taktirde sizlere hayatınızda son derece yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

 

Kalıcı makyaj uygulaması uzman ekibimiz tarafından, cildiniz, gözleriniz, saçlarınız ve yüz hatlarınız incelenerek, siz en uygun renk ve teknik kullanılmak suretiyle uygulanmaktadır. Bununla birlikte diğer bir işlem olarak Microblading 3D kıl tekniği kullanılarak kaş uygulaması yapılmaktadır.

 

Microblading 3D kıl TEKNİĞİ

 

Microblading 3D kıl tekniği, sizlere daha güzel bir görünüm kazandırırken, kaşlarınızın orantılı, mükemmel hizalı, dilediğiniz şekilde canlı ve güzel görünmesini sağlayacaktır. Üstelik bu teknik ile birlikte kaşlarda bulunan boşluklar da kapatılarak, daha dolgun bir hal alması sağlanacaktır.

 

Sizler de kalıcı makyaj ve 3d kıl tekniği ile kaş hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.